Bylo nás šest ...

15.03.2011 16:46

Ani letos jsme se nedokázali vyhnout tomu, že jsme se po dobře odehrané části sezony dostali do problému se sestavou. Ovlivňuji to hlavně paralelní zápasy velkého fotbalu. Na posledních dvou turnajích se nám pomalu sestava rozpadla a jak už bývá zvykem poslední turnaj jsme „zachraňovali“ v šesti lidech. Je to škoda, protože jsme z posledních 6 zápasu hned 4 prohráli. I přes to se stále držíme jako nováček soutěže na skvělém třetím místě.

V prvním zápase jsme se potkali s Velkýma Hošticema. Chtěli jsme vycházet vzhledem k počtu hráčů ze zajištěné obrany a hrát na brejky. Vše ale vzalo za své hned v úvodu, kdy jsme doslova třikrát soupeři namazali na gól a po třech velkých chybách v rozehrávce jsme pustili Olympii do třígolového vedení. Tohle se už bohužel obracelo těžko a když jsme neproměnili několik slibných šancí skončilo utkání s druhým celkem soutěže 2:4 v náš neprospěch. Je to škoda, protože to vše bylo v podstatě o jednom hráči soupeře, který nám během pár minut nasázel tři góly a pak se dobře zatáhl a bránil výsledek.

Druhý zápas s CIP Ostrava byl dlouho bez gólů, oboustranně opatrný. CIP Ostrava se snažilo určitě více hrát, ale přes naši pozornou obranu se moc do šancí nedostávalo, nám se naopak z několika breků podařilo nebezpečně ohrozit brankáře soupeře. Ten se vytáhnul při několika akcích a vytáhnul i výbornou ránu do horního rohu brány, která měla hodně gólové parametry. Škoda …. Nakonec při jedné akci, kdy hráč CIP Ostrava zkusil nastřelit míč před bránu se podařilo soupeři skórovat tak že nastřelil svého spoluhráče, který odrazil balon do brány. Pak jsme hru otevřeli, ale v šesti lidech už síly docházely a toho soupeř využil vstřelením ještě dvou gólů. Tohle skóre určitě neodpovídá průběhu hry  a je až moc kruté k tomu co jsme s CIP Ostrava odehráli.

Poslední zápas s Toro Fifejdy byl od začátku vyhecovaný. Šli jsme do vedení, soupeři se ale podařilo výsledek otočit na 2:1. Po několik neodpískaných faulech se ale začalo jiskřit a vše vyústilo v potyčku dvou hráčů, kteří byli vyloučení. Paradoxně tato situace pomohla nám, protože se hráči Tora soustředili a komentovali veškeré souboje a následně rozhodnutí rozhodčích a nám se povedl dokonalý obrat tohoto utkání, kdy jsme nakonec vyhráli 3:2 a udělali skvělé tři body na tomto turnaji.

Všichni hráči zaslouží opravdu pochvalu za bojovnost a za to, že i v takovém počtu dovedeme hrát vyrovnané zápasy se všemi soupeři. Bohužel už pak někdy chybí  síly na to abychom dokázali urvat více než 3 body na turnaji. Snad už na dalším turnaji za 14 dní budeme v jiném počtu a nebudeme muset zase bojovat v 6 lidech.

AC Derby - Velké Hoštice         2:4

(G: Heřmanský, Řepecký A: Řepecký, Heřmanský)

AC Derby - C.I.P. Ostrava        0:3

AC Derby - Toro Fifejdy           3:2

(G: Řepecký, Heřmanský 2 A: Bittner, Řepecký, Lindovský)

Zpět

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.