Tři vítězství o gol - 9 bodů ... doplněno

15.12.2010 12:42

Na tomto turnaji se nám podařilo získat skvělých 9 bodů. Dík opět zaslouží bojovnost celého týmu. Skvělé výkony předvedl brankář Jakub Smetana. Tedy hezky popořadě:

První zápas nás čekal soupeř Elspol Bulldogs. Pro nás vždy nepříjemný protivník. Na tomto turnaji se ovšem objevil v značně oslabené sestavě, dorazil pouze se šesti hráči do pole. Pravděpodobně po zkušenostech z minulých zápasu, kdy inkasoval vysoké prohry vsadil vše na pozornou defenzívu. V podstatě jsme většinu zápasu dobývali branku Elspolu, bohužel se nám dlouho nedařilo vstřelit gól ani z těch největších šancí. Brankář Elspolu nás dlouho přiváděl do stavu zoufalosti a dlouhou dobu to vypadalo na další remízový zápas. Naštěstí se po jedné z naších akcí ujala dalekonosná dělovka do šibenice našeho obránce Jirky Zbořila. Na konci zápasu jsme měli i velký kus štěstí, kdy náš brankář chytl na brankové čáře pár vteřin před koncem jistý gól ….

V druhém zápase nás čekala velká výzva – vedoucí tým naši soutěže Vinobox. Bohužel od očekávaného futsalového zápasu se spíše jednalo o boj na každém metru hřiště. Soupeř na nás vyrukoval z velmi nepříjemným presingem, kdy některé zákroky volali po karetním potrestání, ale dlouho se tak nedělo. Náš první gól vstřelil Patrik Tomek střelou z úhlu pod břevno. Nakonec nám jeden z hráčů Vinoboxu umožnil po dvou ŽK hrát dvouminutovou přesilovku, kterou se nám díky další skvělé ráně z dálky Jirkou Zbořilem podařilo využít. Jak je ale naším zvykem, nechali jsme soupeři srovnat. Po pár zahozených tutovkách (opět i do prázdné brány) se nakonec přece jen po kratší pauze „rozhodl“ protrhnout střeleckou smůlu prozatím náš nejlepší střelec Radim Řepecký. Byla to branka vítězná, takže na spálené tutovky se už zapomnělo J. Nesmím zapomenout opět vyzvednout (i když s ním nebude k vydržení J) výkon našeho brankáře, který nejen v posledních sekundách zápasu předvedl řadu výtečných zákroků.

V posledním zápase se Sampdorii Ostrava se jednalo opět o to kdo dá první gól. Další z vyrovnaných zápasů. Nakonec se nám ho podařilo dotáhnout do vítězného konce. Dvěma góly se blýsknul Plevko.  

AC Derby - Elspol Bulldogs        1:0 (0:0)

(G: Zbořil A: Bittner)

AC Derby - Vinobox                  3:2 (1:1)

(G: Tomek, Zbořil, Řepecký A: Lindovský, Plevko)

AC Derby - Sampdoria Ostrava  2:1 (1:1)

(G: Plevko 2 A: Fratrič)

Zpět

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.