Stále bez porážky ... ale opět Derby rozdávalo body

20.11.2010 21:06

Ano ačkoliv jsme stále v soutěži nepoznali hořkost porážky můžou nás opět mrzet ztracené body. Tento turnaj jsme je doslova darovali, hlavně ve druhém zápase. Ale i přesto se tento turnaj povedl a všichni si zaslouží pochvalu za bojovný výkon ve všech zápasech. Podařilo se nám vylepšit útočnou fázi hry, bohužel v těchto třech kolech ale na úkor obrany ... :-(

Ale vše popořadě:

Na úvod zápas se Sokolem Poruba jsme si rozehrali dobře, šli jsme po pěkné akci do vedení, mohli jsme poločas vyhrát možná i výrazněji než 1:0 ale další naše šance zůstaly nevyužité. Ve druhém poločase na nás Sokol vyrukoval s presingem a to nám moc nevyhovovalo, dlouho jsme se s tím nedokazali vypořádat a nakonec po zbytečné chybě při nepokrytí hráče u přímého kopu soupeře jsme dovolili Sokolu srovnat skore. Po individuální akci našeho kapitána a jeho příhry před prázdnou bránu jsme šli opět do vedení, bohužel poněkolikaté v sezoně jsem v posledních minutách dovolili sopeři vyrovnat. Škoda ... navíc se brankář soupeře ve druhém poločase vytáhnul několika vynikajícími zákroky, i proto se konalo rozdávání bodů č. 1.

Druhý zápas s týmem Oldstar byl jako na houpačce a asi doteď nikdo netuší jak jsme si mohli nechat vzít vítěztví v tomto zápase. I když jsme šli opět do vedení, tak do poločasu soupeř zápas otočil a dostali jsme první ze dvou golu v poslední minutě obou poločasu. V tomto zápase přetrhl střeleckou smůlu David Štverka, druhá naše letošní posila (třetí je brankář Marek Měsíc který dnes opět předvaděl výborné výkony) a Oldstar to "odnesl" jeho hattrickem. Během asi 3 minut jsme zápas dokonale otočili a nasázeli jsme za sebou 4 goly ... bohužel jsme soupeři dovolili po vlastních chybách v obraně zápas dotáhnout až do remízy, kdy jsme dostali gol na 5:5 opět v poslední minutě ... rozdávání bodů č. 2.

Rozdávání bodů č. 3 se naštěstí nekonalo a zápas s Fortunou/Leopards jsme dotahli do vítězného tříbodového konce. Zápas určitě jednoduchý nebyl a soupeř nás hodně potrápil. Tentokrát jsme si vítěztví i přes závěrečnou powerplay Fortuny pohlídali.

AC Derby - SK Sokol Poruba     2:2 (1:0)

(G: Lindovský, Heřmanský A: Lindovský, Štverka)

AC Derby - Oldstar 30              5:5 (1:2)

(G: Štverka 3, Zbořil, Smetana A: Tomek 3, Fratrič 2)

AC Derby - Fortuna/Leopards  4:2 (2:1)

(G: Tomek 2, Štverka, Smetana A: Štverka 2, Smetana 2)