Skončili jsme třetí !

03.05.2011 12:38

Nakonec se nám v samém závěru podařilo uhrát slušné výsledky a po závahání některých přímých konkurentů jsme se vrátili zpět na skvělé třetí místo. Jako nováček soutěže jsme tedy dosáhli více než solidního umístění v Okresním přeboru futsalové soutěže.

První zápas jsme sehráli s opavskými Žihadly, které jsme si pamatovali z prvního vzájemného zápasu jako velmi dobré futsalové mužstvo (které jsme porazili až golem z penalty) a očekavali jsme i tentokrát vyrovnaný zápas. Nám se ale podařilo od začátku diktovat tempo zápasu (soupeř určitě nebyl v nejlepší sestavě - ale to my také né) a po pár pohledných akcích jsme odskočili do dvougolového vedení, které jsme si po celý zápas hlídali. Pár dalších neproměněných šancí nás mohlo mrzet, ale soupeř gol nevstřelil a tak jsme pečetili výhru do prázdné brány při power play Žihadel. Tato výhra se ukázala důležitá, protože právě Žihadla skončila v tabůlce těsně za námi a to o pouhý bod.

Ve druhém zápase jsme pokračovali v dobrém výkonu a na Pajdu Zbyslavice jsme se snažili hrát stejně aktivně jako v prvním zápase. Povedla se nám řada pohledných akcí a šli jsem rychle do vedení, to jsme si opět po celou dobu zápasu pohlídali a soupeře nakonec pokořili v poměru 4:1.

Nakonec nás čekalo Čepo Poruba, které na tomto turnaji bojovalo o záchranu a vše tomu přizpůsobilo (na laviččce sedělo asi 15 hráčů :-) ). Od začátku se zatáhlo hodně hluboko do obrany a rozhodlo se zápas odbránit. V podstatě jsme odehráli celý zápas na polovině soupeře, který kromě asi prvních 5 minut neměl ani snahu vyrážet do protiutoku a tak my jsme "bušili" do obrany a Čepo vícemeně odkopávalo balony. Raritou určitě je, že jsme dostali 2-3 goly v tomto zápase z obranné poloviny soupeře (škoda že neplatí gol až za půlkou :-) ), ale i takový je futsal. O faulech v šestce a zakopavané balony po odpískaní bez ŽK už nebudu raději rozvádět, když se nám nakonec podařilo uhrát tak dobré umístění v soutěži :-)

 

AC Derby – Žihadla Opava         3:0

(G: Janečka, Havránek, Bittner A: Smetana, Fratrič)

AC Derby – Pajda Zbyslavice      4:1

(G: Smetana 2, Lindovský, Bittner A: Smetana 2, Lindovský, Janečka)

AC Derby – Čepo Poruba           1:4

(G: Lindovský A: Bittner)

 

Zpět

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.