Po chybách jen 3 body

09.04.2012 23:11

Tak nám sezona pomalu finišuje a nás čekal v neděli předposlední turnaj na němž jsme mohli pohlídat boj o 3-4 místo v okrsním přeboru. Bohužel vše dopadlo špatně a my si po jedné výhře a dvou prohrách připsali pouze tři body.

AC Derby - Švagři 2:1 (0:1)

Fratrič

Řepecký (Havránek)

První zápas proti aktualně poslednímu týmu soutěže po odstoupení Brušperku a Flamenga. Do zápasu jsme nastoupili s tím že si z obrany počkáme na chyby soupeře a z brejkových situací se budeme snažit rozhodnout. Vše ale bylo přesně naopak a my celý utkání vymýšleli jak na urputně bránicího soupeře vyzrát a ze vzniklých chyb jsme soupeře nechali jít několikrát do přečíslení. Tady opět (nevím proč) rozhodčí nechali hodně volný metr a soupeř se do nás opravdu pustil, což vyustilo v opakovaný faul na půlce hřiště bez balonu a souř šel po ČK do třech. Tady ovšem místo toho aby jsme přesilovku využili jsme sami po hrubé chybě inkasovali. Druhý poločas byl o dobývaní branky Švagrů. Ujala se až střela z dálky, kdy Dušan Fratriš překvapil brankáře. Do konce zápasu jsme skore otočili, když po vyražené střele překonal dorážkou ležícího golmana Radim Řepecký.

AC Derby - D. Benešov 1:2 (0:1)

Řepecký

V podstatě rozdílový zápas o 3-4 místo, který jsme nezvládli. Víme že Benešov má kvalitní rychlé protiutoky a i když chceme hrát z obrany, tak je to opět naopak a Benešov nás za chyby trestal. My naopak i když máme balon několikrát na před prázdnou bránou ho tam neumíme dotlačit. Bohužel srovnat se nám nepodařilo a my po prohře 2-1 velmi důležité utkání prohráli.

AC Derby - Toro Fifejdy 0:1 (0:1)

Do třetice nesplněné taktické pokyny znamenali další prohru. Tady byla dlouho hra vyrovnaná, ale do poločasu, kdy je do konce 40 sekund se ženeme někde do plných a po další velké chybě umožňujeme jít soupeři do přečíslení a prohráváme poločas 1-0. I přes velkou snahu se nám v tomto zápase po několika nastřelených tyčkách soupeře porazit nepodařilo a opět nejtěsnějším rozdílém prohráváme.

Závěrem asi tolik: je krásné že dostáváme málo golu, ale poslední turnaje se stalo tradicí, že jich i málo dáváme. Bohužel se nám navíc daří slibně soupeři v každém utkání 2-3 golovky vlastními chybami připravit.

Navíc jsem měl dnes pocit že někteří hráči neodvedli to co celou sezonu a to nasazení nebylo stoprocentní. Každý ať se zamyslí nad výkonem, ale tohle se opakuje poněkolikáte. Jak ovšem některé hráče "nakopnout" to netuším ...  chlapi budíček sakra, neposerem si konec sezony přece !!!