Dvě výhry, jedna prohra

30.03.2011 16:39

Konečně se nám podařilo uhrát více bodů, konkrétně 6 za dvě výhry a jednu prohru. Vliv na to měl hlavně fakt, že jsme po několika zápasech měli dvě kompletní čtyřky do pole. Navíc jsme kromě prvního utkání dovedli vstřelit více branek než je náš dlouhodobý průměr.

Další turnaj nás čeká už o tomto víkendu, takže je třeba tohle potvrdit, protože se na nás začínají dotahovat některé mužstva a bylo by škoda opustit první tři-čtyři příčky, které jsme po celou sezonu dokázali držet.

První zápas se Sokolem Poruba byl oboustranně defenzívně laděný mač a hodně dlouho se ani na jedné straně nenaskytli žádné velké gólové příležitosti. V podstatě se čekalo na první šanci/chybu, kterou jsme na konci zápasu nabídli soupeři my a ten i s troškou štěstí vstřelil první a jak se i ukázalo rozhodující gól. Škoda, tohle opravdu na prohru z naší strany nebylo.

Do druhého zápasu jsme museli změnit přístup jak v bránění, tak hlavně ve snaze směrem dopředu. Splnili jsme to na výtečnou a opravdu jsme najednou byli všude dříve, soupeř se těžko prosazoval a my naopak dost často hrozili z protiútoku. Odměnou nám bylo vítězství 5:0. Dvěma góly se blýsknul náš nový hráč Michal Janečka, snad mu tato „forma“ vydrží do konce sezony.

V posledním zápasem s Fortunou/Leopard jsme šli po pěkné akci hodně rychle do vedení, bohužel jsme nechali soupeře také hned z protiútoku vyrovnat trošku laciným gólem. I přesto se nám dařila hrát taktika z předešlého vyhraného zápasu a soupeře jsme několikrát dostali do nesnází. Šli jsme znovu zaslouženě do vedení, ale po přímém kopu jsme dostali opět dost smolný gól. Po chytré střele z dálky přišlo třetí vedení í a tentokrát  jsme si to  už pohlídali. Když jsme přidali čtvrtý uklidňující gól, bylo o osudu zápasu prakticky rozhodnuto. Bohužel jsme nevyužili další výborné šance a tak si soupeř po několikaminutové powerplay vymodlil penaltu za trochu přísnou ruku. Tu náš brankář chytnul a tak zápas skončil výsledkem 4:2.      

 

AC Derby – TJ Sokol Poruba      0:1

AC Derby – Old Star 30             5:0

(G: Janečka 2, Rýgl 2, Zbořil A: Heřmanský 2, Řepecký, Janečka)

AC Derby – Fortuna/Leopard    4:2

(G: Lindovský, Janečka, Řepecký, Fratrič A: Smetana, Bittner, Lindovský, Řepecký)

Zpět

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.