Dvě výhry a remíza

21.12.2011 14:16

Po delší pauze jsme se mohli opět „porvat“ o další body, kde nás v 7-9 kole postupně prověřili soupeři VZS, Brušperk a Fortuna/Leopard.V tabulce jsme byli nejvýše, ale např. dva soupeři (VZS a Brušperk) hráli ještě loni vyšší soutěž, takže nás čekal nelehký úkol.

 

AC Derby – VZS Ostrava           3:0 (0:0)

Rýgl (Lindovský)

Janečka (Koval)

Lindovský (Fratrič)

Soupeř za který nastoupilo několik hráčů, kteří se ještě před pár lety proháněli po prvoligových palubovkách. Kvalita v těchto hráčích pořád je a my se zpočátku zápasu víceméně pozorně bránili a vyráželi spíše do brejkových situací. Dlouho to bylo o tom kdo dá první gól, ten se nám ve druhém poločase podařilo dát a tohle vedení jsme si již pohlídali a po dalších dvou gólech skončil zápas 3:0.  

 

AC Derby – Brušperk                 4:1 (0:0)

Varkoček (Fratrič)

Rýgl (Řepecký)

Heřmanský (Lindovský)

Řepecký (Koval)

Další z týmů, který hrál minulé roky ve vyšších soutěžích. Těžký zápas, ve kterém se nám ale podařilo gólově od soupeře odskočit a v podstatě jsme si celý zápas hlídali náskok, který se zastavil na skóre 4:1.  Mohli jsme se tedy radovat z dalšího plného bodového přídělu  

 

 

AC Derby – Fortuna/Leopard     1:1 (1:1)

Fratrič (Janečka)

V posledním zápase nás teoreticky měl čekat nejlehčí soupeř, který se krčil na samém dně tabulky s nula body. Realita byla ale opačná J. Od začátku se jednalo o velmi vyrovnaný souboj, ve kterém ale našemu mužstvu viditelněji ubývali síly než soupeři.

Navíc nám musel před tímto zápasem odejít jeden z naších útočníku a na začátku hry se zranil i další hráč a rázem jsme přišli o dva hráče základní sestavy. Naštěstí jsme po tom, co jsme dostali gól poměrně brzy stav srovnali. Do konce zápasu už se gólově nikdo neprosadil a skončilo to zaslouženou remízou 1:1.  

 

Seatava:

Michal – Koval, Janečka, Lindovský, Bittner – Řepecký, Varkoček, Fratrič, Heřmanský, Rýgl

Zpět

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.