Černá sobota

12.03.2012 09:46

Jak už to u nás bývá zvykem .... bohatým bereme, chudým rozdáváme. Prostě se vše tuto sobotu nějak seběhlo proti nám a i kdyby jsme hráli tři dny v kuse, gól by jsme nedali. Ale postupně a podrobněji k jednotlivým zápásům:

 

AC Derby - CIP Ostrava 1:3 (0:2)

Janečka (Fratrič)

Jak mi někdo do poznámek k zápasu napsal "co to ku..a bylo ?". To asi vystihuje vše, bohužel. V tomto zápase nefungovalo vůbec nic. CIP Ostravu rozhodně nepovažuji za slabý tým, naopak, ale pokud jeden týden s přehledem porazíme prvního a s druhým do posledních sekund hrajeme taky o tři body, pak nepochopím (i když už je topomalu tradice ACD) proč příjde takový propadák. Jak jsem psal, nefungovalo nic - obrana nedůsledná, bojovnost malá, neproměněné šance, bohužel ani brankář neměl úplně svůj den, my si nechali vnutit hru soupeře a takovému polochodícímu futsalu jsme se přizpůsobili. Několikrát jsme soupeře nechali v pokutovém území nepokrytého a ten toho využil. Do poločasu jsme prohrávali 2-0. Po poločase jsme se přece jen hecli a začali vytvářet tlak, bohužel ale to co jsme postupně neproměnili bylo neskutečné. Snížit na rozdíl gólu se nám nakonec podařilo, ale byla to taková skoro zoufalá střela, která k překvapení všech skončila až za zády brankáře CIP. Vyrovnání viselo na vlásku, bohužel ale při jednom útoku CIP po střele z nulového úhlu si balon, který směřoval do autu srazil do vlastní brány náš brankář. Tohle bylo hodně nešťastné. A když jsme pak neproměnili ani penaltu, bylo jasné že nebudeme brát žádné body z tohoto zápasu.

 

AC Derby - Zvěřáci 0:2 (0:1)

Pro nás nepříjemný soupeř, který to na nás tak nějak umí. Tady nemá moc cenu se rozepisovat, protože to bylo jako přes kopírak se zápasem s CIP. Akorát tady už se hra přizpůsobila na chůzi, běhání bylo sporadické. Goly jsme dostali klasicky po chybách, kdy necháme hráče o dva kroky utéct a pak ho těžko doháníme. Bohužel při nás nestálo ani štěstí - goly jsme měli asi dneska zakázáné. Když už jsme ho dali, rozhodči se upísknul a necitlivě nám nenechal při faulu výhodu a gol nebyl uznán. Následný přímý kop jsme neproměnili v branku. Zvěřáci to do konce ubránili a přes náš soustavný tlak a my prohráli i druhý zápas.

 

AC Derby - Falmengo 3:0 (kontumačně)

Poslední soupeř nedorazil a nevím jestli neudělal chybu, protože by možná na nás uhrál první letošní výhru :-)

 

No co dodat závěrem. Snad nás to zase posadilo na zem a přístup i výkon v příštích zápasech zase bude ten, který jsme celou sezonu předváděli. Celou dobu jsme se prali o první 3-4 místa, tak by jsme to tak měli dohrát do konce sezony.

Jedinou výhodu to mělo, nemusím moc měnit statistiky střelců, protože žadní nebyli :-)

 

 

 

Zpět

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.