4 - 6 kolo přineslo 7 bodů ... aktualizováno

31.10.2010 10:26

Druhý turnaj (4-6 kolo) sezóny v Okresním přeboru byl pro nás více než úspěšný a nechybělo mnoho a mohli jsme nazbírat 9 bodů ..... Postupně jsme se utkali s Hošticemi, CIP Ostrava a Torem Fifejdy.

Hned na úvod nás čekal nepříjemný a hlavně doposud neporažený tým z Hoštic. Utkání bylo náročné, Hoštice hrají trochu "fotbalovým stylem" a dlouhe náhozy na útočnika nám nebyly nikdy příjemné, tento styl nám prostě moc nevyhovuje. Zápas nakonec rozhodl náš nejlepší hráč P. Tomek přesnou střelou z dálky a přihrou na rozhodující gol v podstatě do odkryté branky, který se k nám vrátil po několika sezonach odehraných v SK Krmelín. 

S CIP Ostrava jsme šli do dvoubrankového vedení a dlouho jsme pozornou obranou nepouštěli soupeře do šancí. Před poločasem se navíc jeden z hráču soupeře dopustil faulu na žlutou (jednu už měl) a nám se naskytla možnost přesilovky ... bohužel se ale následně vyprovokovala strkanice, což vyústilo v červenou kartu pro našeho hráče a místo přesilovky se hrálo 3 na 3. Navíc po chybě při pokrytí signálu z rohu soupeř snížil na rozdíl golu. Ke konci zápasu se po šancích na obou stranách CIP dočkalo asi spravedlivé remízy, kdy ve skrumáži prostřelil našeho golmana mezi nohama.

Poslední zápas byl o vůli a o tom jestli tento zápas vydržíme odběhat ... Po vyloučení z předchozího zápasu jsme museli improvizovat a dohrávali jsme s šesti hráči v poli, navíc předchozí zápasy nás stály dost sil. Podařilo se nám soupeře zaskočit a po třech rychlých protiútocích jsme šli rychle do vedení na 3:0, soupeř se jěště na chvíli chtěl pokusit po snížení o zdramatizování, ale další dva goly a bohužel opět spousta více než stoprocentních šancí stanovili konečné skore 5:1. Tady je třeba vyzdvihnout mimo výkon "zbytku týmu" hlavně skvělé střelecké probuzení našeho loňského nejlepšího střelce R. Řepeckého.

Za zmínku stojí určitě to že jsme prozatím jako jeďiní dokázali porazit V. Hoštice, návrat našeho kmenového hráče P. Tomka, který se hned první turnaj ukázal jako velká posila a v neposlední řadě to, že všechny čtyři goly dostal náš golmán "mezi nohy" :-)

AC Derby - Olympia V. Hoštice   2:1 (0:0)

(G: Tomek, Heřmanský A: Tomek)

AC Derby - C.I.P. Ostrava          2:2 (2:1)

(G: Tomek, Heřmanský A: Řepecký)

AC Derby - Toro Fifejdy             5:1 (0:0)

(G: Řepecký 4 , Zbořil A: Řepecký, Lindovský)

 

Zpět

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.