3 body jako loni

01.03.2011 12:40

Začala nám druhá polovina soutěže. Bohužel jsme zažili hořkost porážky a to hned dvakrát. V těchto třech zápasech se nám z poloviny rozpadla sestava z posledních kol - chyběli hned tři hráči základní sestavy, což se muselo určitě projevit. „Černý víkend“ jsme nakonec zachránili v posledním zápase s ATM Sport Hlučín, který se nám mimochodem podařilo porazit vůbec poprvé v krátké historii vzájemných zápasů. Nakonec jsme tedy i přes dvě prohry uhráli stejný počet bodů s těmito soupeři jako v prvním turnaji sezony.

V prvním zápase nás čekalo béčko prvoligového Třince. Z počátku zápasu nám svým dobrým pohybem v útoku v podstatě nepůjčili míč a my se jen bránili. Dostali jsme se pod nepříjemný tlak a museli řešit několik nebezpečných situací. Postupně se nám podařilo hru vyrovnat a několikrát i zahrozit. Do vedení šel ale Třinec, podařilo se nám srovnat na 1:1 a dlouho to vypadalo na loňskou remízu, bohužel jsme tento stav neudrželi a po jedné z chyb inkasovali druhou branku. Při snaze o vyrovnání jsme dostali rozhodující třetí branku.

Ve druhém zápase jsme se utkali s Panoramou Ostrava. Tohle utkání z naší strany bylo v podstatě bez výrazné šance. Oboustranně pozorná defenzíva nabízela minimum vyložených šancí, ale asi i v tomto zápase měl blíže ke vztřelení branky náš soupeř. Loni jsme s tímto soupeřem hráli 0:0 a i tentokrát vše nasvědčovalo, že zápas skončí tímto výsledkem. Bohužel při jedné obyčejné akci soupeř zakončil tak, že v první chvíli chycenou střelu si dodatečně brankář sám nechtěně hodil za brankovou čáru … Jelikož to bylo 40 sekund před koncem, už jsme se na odpověď nezmohli a prohráli tak i druhé utkání.

V posledním utkání jsme měli ještě možnost odvrátit „blamáž“ a to dobrým výsledkem s Hlučínem. Bohužel jsme ho doposud neporazili. Od prvních minut bylo ale na naší straně úplně jiné mužstvo, které bojovalo, pozorně a zodpovědně bránilo a přecházelo rychle do protiútoku. Vše podpořeno skvělým výkonem našeho brankáře tak znamenalo výhru 2:1, když jsme vedli už 2:0 a měli dvě gólové superšance, které zůstali nevyužité. Na druhé straně ale Hlučín málem potrestal naši chybu před koncem a my mohli v tomto dobře odehraném zápase mít pouze bod. Naštěstí vše dobře dopadlo a tři body máme.

AC Derby - Likop Třinec "B"      1:3

(G: Bittner A: Janečka)

AC Derby - Panorama Ostrava  0:1

AC Derby - ATM Sport Hlučín   2:1

(G: Řepecký, Havránek A: Rýgl, Fratrič)

Zpět

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.